ALFA ROMEO
GIULIA I STELVIO
COMPETIZIONE

Od 282 000 zł*
Ponadczasowy styl i czyste emocje.

NOTA PRAWNA

* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Competizione

WYRAFINOWANY STYL ZAKLĘTY W KAŻDYM DETALU

Nie tylko sportowy charakter, elegancja i emocjonujące osiągi. Ponadczasowe wzornictwo i awangardowa technologia o innowacyjnym zastosowaniu sprawią, że we wnętrzu Alfy Romeo Stelvio i Giulii Competizione doznasz wyjątkowych wrażeń.

Stelvio Competizione

Jej każdy detal przesiąknięty jest prawdziwym włoskim klimatem. Stelvio Competizione może pochwalić się zupełnie nowym wyglądem, który łączy wyrafinowany sportowy charakter z kultowym stylem Alfy Romeo.

Nowe, adaptacyjne reflektory Full LED Matrix klasy premium stanowią idealne połączenie stylu i technologii, tworząc charakterystyczną, świetlną sygnaturę Alfy Romeo.

Nowe przyciemniane tylne światła LED, łączą sportowy charakter z prawdziwym stylem Alfy Romeo.

Nowy wzór przedniego grilla Scudetto oraz dolne wloty powietrza wspaniale podkreślają sportowy charakter Alfy Romeo Stelvio Competizione.

Nowy, dedykowany emblemat na nadkolach podkreśla sportową duszę Alfy Romeo Competizione.

Alfa Romeo Stelvio Competizione została wyposażona w 21-calowe felgi aluminiowe z czerwonymi zaciskami hamulcowymi.

W nowym, zaawansowanym i w pełni cyfrowym wyświetlaczu TFT o przekątnej 12,3 cala, zachowano historyczną „teleskopową konstrukcję” wskaźników. Można skonfigurować go w 3 różnych stylach: Evolved, Relax i Heritage.

8,8-calowy dotykowy wyświetlacz dysponuje intuicyjnymi i interaktywnymi widżetami.

14-głośnikowy system audio marki Harman Kardon Premium, wypełni wnętrze Twojej Alfy Romeo Stelvio Competizione krystalicznie czystym dźwiękiem.

Specjalny, dedykowany emblemat Competizione umieszczony na zagłówkach przednich foteli, wyróżnia wnętrze tej wyjątkowej wersji Alfy Romeo.

Giulia Competizione

Onieśmielające piękno na drodze: nowy, atrakcyjny design Giulii Competizione to najczystszy włoski styl połączony z wyrafinowaną technologią.

Nowe, adaptacyjne reflektory Full LED Matrix klasy premium stanowią idealne połączenie stylu i technologii, tworząc charakterystyczną świetlną sygnaturę Alfy Romeo.

Nowe tylne światła LED stanowią połączenie sportowego charakteru z oryginalnym stylem Alfy Romeo.

Nowy wzór przedniego grilla Scudetto oraz dolnych wlotów powietrza, wspaniale podkreśla sportowy wygląd Alfy Romeo Giulia Competizione.

Nowy, dedykowany emblemat na nadkolach podkreśla sportową duszę Alfy Romeo Competizione.

Alfa Romeo Giulia Competizione została wyposażona w 19-calowe aluminiowe felgi.

Zaawansowany i w pełni cyfrowy wyświetlacz TFT o przekątnej 12,3 cala zachował historyczną „teleskopową konstrukcję” wskaźników. Można skonfigurować go w 3 różnych stylach: Evolved, Relax i Heritage.

8,8-calowy dotykowy ekran dysponuje intuicyjnymi i interaktywnymi widżetami.

14-głośnikowy system audio marki Harman Kardon Premium, wypełni wnętrze Twojej Alfy Romeo Giulii Competizione krystalicznie czystym dźwiękiem.

Specjalny, dedykowany emblemat Competizione umieszczony na zagłówkach przednich foteli, wyróżnia wnętrze tej wyjątkowej wersji Alfy Romeo.

Układ napędowy

ULEPSZONA TECHNOLOGIA,
ZAAWANSOWANE OSIĄGI

Giulia i Stelvio Competizione zostały wyposażone w silnik benzynowy o mocy 280 KM oraz w silniki wysokoprężne dostępne w wersjach o mocy 210 KM i 160 KM. Wszystkie jednostki napędowe współpracują z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów z napędem na dwa koła Q2 lub na cztery koła Q4*.

Nota prawna

Zużycie paliwa modelu Giulia (l/100 km): 5,5-10,0 ; emisja CO2 (g/km): 145-227. Zużycie paliwa modelu Stelvio (l/100 km): 5,6-9,2 ; emisja CO2 (g/km): 148-208. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP, zaktualizowane na dzień 17.06.2022. Podane wartości służą do celów porównawczych.

Osiągi

WYRAFINOWANY SPORTOWY STYL, BY DOŚWIADCZYĆ INSTYNKTOWNYCH EMOCJI

Giulia i Stelvio Competizione stanowią idealny przykład odważnego podejścia marki, oferującej rozwiązania techniczne dostarczające kierowcy emocji, których poszukuje. Aktywny system zawieszenia Alfy zapewnia wyjątkowy komfort podróżowania, zwiększając jednocześnie sportową charakterystykę jazdy oraz intensyfikując płynącą z niej przyjemność.

Technologia

CYFROWY CERTYFIKAT NFT

W Alfie Romeo Giulia i Stelvio Competizione po raz pierwszy zainstalowano cyfrowy certyfikat Alfa Romeo Special Series. Wykorzystując zabezpieczenia oferowane przez technologię blockchain, cyfrowy certyfikat Non-Fungible Token (NFT) potwierdza unikalność każdego samochodu Competizione i chroni jego oryginalną konfigurację. System ten jest dodatkiem do certyfikatu użytkowania NFT, który rejestruje dane pojazdu w celu odtworzenia historii jego eksploatacji.

ZAWSZE W KONTAKCIE *

Dzięki pakietowi Drivers Assistance, Giulia i Stelvio Competizione zapewnią Ci stały kontakt ze światem zewnętrznym, z Twoimi urządzeniami oraz z samochodem. Oferuje on zaawansowaną nawigację, system multimedialny oraz usługi łączności, które znacznie poprawią Twoje wrażenia z jazdy.

* W przypadku wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 1 maja 2023 roku My Assistant będzie stanowił część pakietu Connect ONE, którego cena jest uwzględniona w cenie pojazdu. My Remote, My Car, My Navigation i My eCharge będą częścią pakietu Connect PLUS, który wymaga specjalnego abonamentu. Connect PLUS jest dostępny bez dodatkowych kosztów przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancyjnego. My Alert i My Wi-Fi nie ulegną zmianie.

Sprawdź wszystkie możliwości technologii i zdalnej interakcji z samochodem Alfa Romeo. Pobierz aplikację My Alfa Connect w App Store i Google Play.

         

Skonfiguruj
SPRAW, BY STAŁA SIĘ TWOJĄ

Skonfiguruj Twoją własną wersję Alfy Romeo Giulia lub Stelvio Competizione.

ADAS

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
KRYJĄCA SIĘ W CIENIU PROJEKTU

Nowa Giulia i Stelvio Competizione zostały wyposażone w najnowszą generację autonomicznych systemów wspomagania jazdy, zapewniających dodatkową ochronę w trakcie podróży. Dzięki nim możesz czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy.

Nota prawna

Zużycie paliwa modelu Giulia (l/100 km): 5,5-10,0 ; emisja CO₂ (g/km): 145-227. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP, zaktualizowane na dzień 17.06.2022. Podane wartości służą do celów porównawczych.

Zużycie paliwa modelu Stelvio (l/100 km): 5,6-9,2 ; emisja CO₂ (g/km): 148-208. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP, zaktualizowane na dzień 17.06.2022. Podane wartości służą do celów porównawczych.