GIULIA QUADRIFOGLIO POWTÓRNIE Z TYTUŁEM
“THE BEST PERFORMANCE CAR FOR THRILLS” 

Legendarna Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio po raz kolejny dowiodła, że z łatwością wytrzymuje próbę czasu. Już drugi rok z rzędu model, uosabiający sportową duszę marki, został uznany przez opiniotwórczy brytyjski magazyn motoryzacyjny „What Car?” za „The Best Performance Car for Thrills”. Oznacza to, że Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio jest autem, które nie tylko zapewnia imponujące osiągi, ale także wyzwala moc pozytywnych emocji i zachwytu jazdą.

Od momentu premiery w 2015 roku, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio nieprzerwanie wyróżniała się w segmencie sportowych sedanów dzięki doskonałemu połączeniu mocy i technologii: pojazd wyposażony jest w silnik 2.9 V6, generujący moc 510 KM i wytwarzający 600 Nm momentu obrotowego w zakresie 2500 - 5000 obrotów/min.

Dla Alfy Romeo nagroda ta nie mogła nadejść w lepszym momencie: w roku 2023 przypada bowiem setna rocznica oznaczenia pierwszego auta logotypem Quadrifoglio, kultowym symbolem w kształcie czterolistnej koniczyny, który natychmiast budzi skojarzenia z samochodami wyścigowymi Alfy Romeo i charakterystycznymi cechami tego modelu.