ALFA ROMEO
TONALE

Początek nowej ery Alfy Romeo.

Alfa Romeo Tonale Edizione Speciale dostępna o autoryzowanych dealerów Alfy Romeo.

ALFA ROMEO W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

Wnętrze
Technologia

TECHNOLOGIA USTANAWIAJĄCA REKORDY

Tonale oferuje pełen zestaw innowacji technologicznych dzięki architekturze oprogramowania nowej generacji. To pierwszy samochód w historii stosujący certyfikat blockchain NFT, umożliwia korzystanie z asystentki głosowej Alexa oraz ekskluzywnych usług Amazon i wiele więcej. To ekosystem zintegrowanych usług cyfrowych, zapewniających najlepsze wrażenia w samochodzie i poza nim.

Alfa connect services
ZAWSZE POŁĄCZONE WRAŻENIA Z JAZDY
tonale Połączone usługi 1

Nowe usługi Alfa Connect posiadają wiele funkcji gwarantujących najbezpieczniejsze i najwygodniejsze korzystanie z Alfy Romeo. Dzięki aplikacji mobilnej My Alfa Connect masz Tonale zawsze w zasięgu ręki. Nowe usługi pozwalają łatwo zarządzać Alfą Romeo Tonale, gdziekolwiek jesteś.

Alfa Romeo System propulsacyjny 1
Układ napędowy

REDEFINICJA SPORTOWEGO DUCHA XXI WIEKU

Tonale jest świadectwem wkroczenia przez Alfa Romeo do świata elektryczności oraz świadomego zaangażowania w kreowanie przyszłości zorientowanej na zrównoważoną mobilność bez jakiejkolwiek utraty intensywnych wrażeń z jazdy, będących znakiem rozpoznawczym marki.

Tonale Hybrid emisja CO2 (ważona, łączona) (g/km): 130-142. Zużycie paliwa (ważone, łączone) (l/100 km): 5,7-6,2. Wartości obliczone za pomocą procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832). Wartości wskazane dla zużycia paliwa i emisji CO2 są mierzone przez producenta podczas czynności przedhomologacyjnych, według procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) i mogą ulec zmianie przed ostateczną homologacją.

ADAS
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA
Alfa romeo tonale ADAS 1

Dzięki funkcjom ADAS Tonale podnosi synergię człowieka i maszyny na wyższy poziom, aby zapewnić bardziej instynktowną jazdę. Każdy pasażer doceni dodatkowy komfort i bezpieczeństwo oferowane przez autonomiczną jazdę Poziomu 2.

Bądź pierwszy 
EDIZIONE SPECIALE. PIERWSZY KROK W KIERUNKU NOWEJ ERY ALFY ROMEO

Alfa Romeo Tonale pragnie uczcić swój debiut prezentując olśniewającą wersję Edizione Speciale. Ten model jest punktem zwrotnym dla marki, która na nowo definiuje swój sportowy wizerunek, korzystając z awangardowych technologii dla dostarczenia kierowcy ekscytujących wrażeń z jazdy.

Powyższe zdjęcia są orientacyjne i mają charakter wyłącznie poglądowy. Widoczne kolory i szczegóły mogą nie być dostępne lub się różnić, z powodów technicznych i/lub produkcyjnych i/lub handlowych. Niektóre zdjęcia mogą pokazywać akcesoria i/lub wyposażenie, które nie są standardowe, i które, gdy pojazd będzie dostępny, będą dostępne na zamówienie i za dodatkową opłatą.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z infolinią Alfa Romeo pod numerem 00 800 2532 0000 lub poproś o informacje poniżej.