Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Wystarczą cztery proste kroki, by wprowadzić dane swojego samochodu i skorzystać z wyjątkowych ofert oraz usług przeznaczonych dla Ciebie i Twojego samochodu!

{{selectedModel.saleDescription|| 'Model'}}
{{selectedEngine.description| limitTo: 22}} {{selectedEngine.Fuel.description}} Silnik
{{selectedMonths.description}} Wiek samochodu miesięcy
{{selectedKm.description}} Przebieg (km) Km
{{model.saleDescription}}
  Wersja
  {{equipment.description}}
  {{engine.description}} {{engine.Fuel.description}}
   {{month.description}} miesięcy
   {{km.description}} Km

   Wpisz numer rejestracyjny lub VIN Twojego samochodu i poznaj wszystkie usługi oraz oferty specjalne dostępne dla Twojego samochodu!

   *Nie znaleziono pojazdu  Podany pojazd nie należy do marki AlfaRomeo.
   POTWIERDŹ
   Wejdź do AlfaRomeo

   Wejdź do swojego prywatnego profilu i zobacz, co Alfa Romeo ma Ci do zaoferowania w specjalnie dla Ciebie przygotowanym obszarze

   Wejdź do myAlfaRomeo

   Rejestracja

   Chcesz otrzymywać oferty i korzystać z wyjątkowych usług przygotowanych specjalnie z myślą o Twoim samochodzie?

   Czekamy na Ciebie: wejdź do myAlfaRomeo!

   myAlfaRomeo
   Znajdź nas

   Znajdź nas

   Potrzebujesz informacji, wyceny lub wsparcia? Chcesz umówić się na wizytę? Czekamy na Ciebie!

   Znajdź serwis lub dealera

   Otwórz mapę i znajdź dealera znajdującego się najbliżej Ciebie! ZNAJDŹ

   Umów się na spotkanie i informacje

   Usługi online

   ALFA CONNECT   Dzięki gamie usług Alfa Connect, dostępnych dla modeli Giulia i Stelvio, dysponujesz dedykowaną usługą przewidującą wsparcie w razie kradzieży, wypadku lub awarii samochodu. Ponadto nowe funkcje zdalne sprawią, że zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój samochód i będziesz mógł wygodnie sprawdzić na smartfonie różne związane z nim informacje.
   Usługi Alfa Connect dostępne są jako jedna z opcji podczas zakupu nowego samochodu lub jako produkt akcesoryjny, jeśli już jesteś posiadaczem jednego z kompatybilnych modeli marki Alfa Romeo. W celu uzyskania dodatkowych informacji o dostępności i aktywacji usług skontaktuj się z wybranym przez siebie autoryzowanym dealerem.
   Poznaj pełną gamę usług już teraz!

    

   MY:ASSISTANT – BEZPIECZEŃSTWO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

   Alfa Connect Pomoc w razie wypadku to niezbędne wsparcie przez 24 godziny na dobę. Dzięki usłudze Pomoc w razie wypadku moduł zamontowany w Twoim samochodzie rozpozna, że uległ on wypadkowi i wyśle jego pozycję do centrum obsługowego. Operator my:Assistant zadzwoni do Ciebie i będzie mógł wysłać pomoc na miejsce wypadku.

   Jeśli wystąpił problem w Twoim samochodzie, z Alfa Connect dysponujesz Pomocą drogową dostosowaną do Twoich potrzeb związanych z jego użytkowaniem.
   Numer do Pomocy drogowej, dostępny w aplikacji Uconnect™ LIVE, umożliwi Ci kontakt z operatorem my:Assistant, który wyśle pomoc drogową na miejsce zdarzenia.
   Dzięki natychmiastowej interwencji będziesz mógł szybko kontynuować swoją podróż!

   Jeśli Twój samochód nie znajduje się już w miejscu, w którym go pozostawiłeś, Alfa Connect pomoże Ci go zlokalizować.

   Usługa Pomoc w razie kradzieży to możliwość wykrycia nieupoważnionego holowania Twojego samochodu lub naruszenia zamontowanego w nim urządzenia oraz wsparcie udzielane wówczas przez operatora my:Assistant. Po zgłoszeniu kradzieży operatorzy przekażą współrzędne GPS jego pozycji i - gdy tylko samochód zatrzyma się - unieruchomią jego silnik, aby ułatwić odzyskanie go.


   MY:REMOTE CONTROL TO MOŻLIWOŚĆ ZDALNEGO KONTROLOWANIA SWOJEGO SAMOCHODU

   Nie pamiętasz, czy zablokowałeś drzwi swojego samochodu?
   Dzięki aplikacji Alfa Connect możesz zablokować lub odblokować jego drzwi niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.
   Odnalezienie samochodu na zatłoczonym parkingu nigdy nie było łatwiejsze. Zlokalizuj go na mapie w aplikacji Alfa Connect i podążaj najszybszą trasą, by do niego dotrzeć*.
   Miej swój samochód na oku, nawet wtedy, kiedy to nie Ty go prowadzisz! Dzięki funkcji Aktywuj powiadomienia* możesz otrzymywać alerty za każdym razem, kiedy Twój samochód opuszcza wyznaczony obszar lub kiedy prowadząca go osoba przekracza nadmierną prędkość.
   *Usługi wymagające lokalizacji pojazdu można wyłączyć, korzystając z Trybu prywatnego.   Z MY:CAR TWÓJ SAMOCHÓD BĘDZIE ZAWSZE W DOSKONAŁEJ KONDYCJI

   Funkcja my:Car w ramach usług Alfa Connect może przekazywać Ci aktualne informacje na temat Twojego samochodu. Poprzez aplikację Uconnect LIVE możesz sprawdzić poziom paliwa w zbiorniku lub ciśnienie w oponach, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas każdej najbliższej podróży.


   USŁUGI ALFA CONNECT UAKTYWNISZ W ZALEDWIE KILKU PROSTYCH KROKACH!

   Zwróć się do autoryzowanego dealera o zainstalowanie urządzenia Alfa Connect w Twoim samochodzie, aby skorzystać z usług i podpisz kontrakt zawierający Twoje dane osobowe oraz adres e-mail.
   Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do aktywacji usług. Zarejestruj się lub wejdź na swoje konto FCA, klikając w link zamieszczony w e-mailu i wprowadź informacje o swoim samochodzie, aby dokończyć aktywację.
   Otrzymasz e-mail potwierdzający, gdy tylko usługi Alfa Connect będą już aktywne.
   Pobierz aplikację Uconnect™ LIVE lub wejdź do swojego prywatnego profilu na stronie driveuconnect.eu i zacznij korzystać z usług Alfa Connect!

   Chciałbyś uaktywnić usługi Alfa Connect w swoim samochodzie?

   Poproś o informacje na temat dostępności produktu lub od razu umów się na spotkanie z dealerem.