ŚWIATOWA PREMIERA 33 STRADALE: “IL CORAGGIO DI SOGNARE”

Marzenie się spełniło. Na prestiżowym wydarzeniu oglądanym przez tysiące ludzi na całym świecie Alfa Romeo oficjalnie zaprezentowała model 33 Stradale, zachwycające dzieło narodzone z połączenia odwagi i pasji.

Zaprezentowany przez markę futurystyczny supersamochód czerpie inspirację z ponadczasowej ikony: wizjonerskiego modelu 33 Stradale z 1967. Ten samochód, przez wielu uważany za najpiękniejszy pojazd wszechczasów, został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać śmiały charakter Tipo 33, legendarnej Alfy Romeo, która zdominowała wyścigi w latach 1967-1977.

Alfa Romeo 33 Stradale to „fuoriserie” wyprodukowane w, już wyprzedanych, 33 egzemplarzach. To efekt idei współpracy, kreatywnego podejścia zakładającego aktywne uczestnictwo właścicieli w procesie decyzyjnym. Ponieważ kierowcy mieli całkowitą swobodę personalizacji swoich samochodów, każdy egzemplarz Alfy Romeo 33 Stradale jest całkowicie wyjątkowy, co zwiększa ekskluzywność supersamochodu i podnosi go do rangi prawdziwego dzieła sztuki.

Nowa wersja Alfy Romeo 33 Stradale reinterpretuje cechy stylu swojej poprzedniczki w ultranowoczesnej perspektywie, wprowadzając jednocześnie szeroką gamę nowości. Od doskonałej aerodynamiki po funkcjonalny design. Od drzwi motylkowych po trójwymiarowe logo. Alfa Romeo 33 Stradale to uosobienie potrzeby piękna, zaprojektowane tak, aby złożyć hołd wyścigowemu dziedzictwu marki i otworzyć nowy rozdział w jej szlachetnej historii.