USŁUGI ALFY ROMEO

Najlepsza opieka i uwaga poświęcona wyłącznie Twojej Alfie Romeo.

Alfa Romeo Usługi

CZĘŚCI ZAMIENNE

Tylko ci, którzy znają każdy szczegół i element Alfy Romeo, są w stanie zapewnić samochodowi wszystko, co niezbędne, by osiągnąć niezawodność, wygodę i wydajność.

Ponadto oryginalne części dystrybuowane przez Mopar® zostały opracowane i zaprojektowane tak, by zachować oryginalne cechy Twojej Alfy Romeo.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE

Dowiedz się więcej na temat rozwiązań Mopar® — to idealna obsługa i konserwacja Twojej Alfy Romeo: unikalne rozwiązania zgodne za specyfikacjami technicznymi oryginalnego wyposażenia.

ODNOWIONE CZĘŚCI ZAMIENNE

Używane oryginalne części zamienne można odnowić i stworzyć produkt o parametrach równoważnych parametrom nowych części. Proces objęty jest certyfikacją i gwarancją Alfy Romeo.

OLEJE I PŁYNY PETRONAS

Firma Petronas Lubricants International wraz z Alfą Romeo opracowała najlepsze oleje i płyny do stosowania w każdym modelu — umożliwiają one wysokie osiągi, niskie zużycie energii i mają niewielki wpływ na środowisko.

GWARANCJA I KONSERWACJA

Jesteś nowym właścicielem Alfy Romeo? Odkryj wszystkie zalety usług gwarancyjnych i konserwacji, zaprojektowanych tak, aby umożliwić Ci spokojną jazdę bez ryzyka i niespodziewanych wydatków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

GWARANCJA SAMOCHODOWA

Poczuj swobodę ruchów: nowo zakupiony samochód Alfa Romeo objęty jest 24-miesięczną gwarancją od daty odbioru pojazdu, bez ograniczeń terytorialnych.  

USŁUGI ASSISTANCE

Zapomnij o zmartwieniach podczas jazdy dzięki Free to Go — usłudze gwarantującej całodobową pomoc assistance.
FreeToGo to program mobilności Mopar®, dostępny 365 dni w roku przez całą dobę.

KONSERWACJA

Odkryj plan przeglądów niezbędnych do utrzymania niezawodności i efektywności Twojego samochodu Alfa Romeo.   

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

Podręcznik użytkownika lub gwarancja Alfy Romeo gdzieś się zawieruszyły? 


Teraz możesz je znaleźć online.

POMOC

Alfa Romeo oferuje Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz — przeznaczoną specjalnie dla Ciebie Obsługę klienta. Otrzymasz:

  • informacje na temat modeli, usług, sprzedaży i sieci serwisowej, a także rozwiązań zgłoszonych problemów
  • całodobową usługę assistance i holowania, 365 dni w roku.
Zadzwoń na uniwersalną bezpłatną infolinię, zwróć się o pomoc, korzystając z formularza „Skontaktuj się z nami” na stronie głównej, pobierz aplikację mobilną na smartfony DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ORYGINALNE AKCESORIA

Odkryj linię akcesoriów, które podkreślą sportowy charakter, styl i wygodę Twojej Alfy Romeo. Jeśli pragniesz akcesoriów zaprojektowanych w zgodzie z duchem Alfy Romeo, Mopar® da Ci to, czego szukasz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MERCHANDISING

Pasję o nazwie Alfa Romeo wyrażać mogą stylowe detale i sposób, w jaki lubisz spędzać czas wolny. Nie przegap najnowszych markowych produktów Alfy Romeo. Przejrzyj katalog i stwórz własną kolekcję ulubionych przedmiotów. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ALFA ROMEO INFOMOBILE

My Alfa Romeo to oryginalna aplikacja Alfy Romeo, stworzona dla wszystkich kierowców. Pobierz ją bezpłatnie na smartfona i odkryj świat informacji oraz porad skierowanych do Ciebie i Twojego samochodu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ